Nabízíme vám příjemné ubytování ve dvou objektech Pensionu, které prošly v roce 2021 rozsáhlou rekonstrukcí.

V hlavní budově Pensionu máme celkem 9 pokojů s celkovou kapacitou 26 plnohodnotných lůžek a s možností 2 přistýlek a 2 dětských postýlek.

V objektu Vila Hubert, který je vzdálen 20 metrů přes zahradu máme celkem 8 pokojů s celkovou kapacitou 19 plnohodnotných lůžek a s možností 1 přistýlky a 2 dětských postýlek.

Restaurace a salónek

V hlavní budově Pensionu se nachází stylová restaurace, kde se rovněž podávají snídaně formou švédských stolů a servírované večeře. V restauraci je vhodné pořádat různé společenské akce, svatby, oslavy narozenin a firemní setkání. Restaurace disponuje i přímým vstupem na prostornou terasu s výhledem do okolní krajiny a poslechem zurčícího potoku přímo pod terasou.

Dále je v přízemí hlavní budovy Pensionu k dispozici krásný, útulný salónek s dominantními kachlovými kamny s kapacitou přibližně 20 hostů, kde je možné uspořádat komornější setkání, oslavy a obchodní schůzky.

V případě potřeby větší akce je možné restauraci a salónek rezervovat společně a významně tak navýšit kapacitu hostů.

Společná kuchyň na Vile.

V našem penzionu je našim hostům dispozici plně vybavená kuchyň, která se nachází v přízemí budovy Vila.

Součástí vybavení kuchyně je lednička s mrazákem, sklokeramická varná deska, pečící trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice , myčka nádobí a toustovač. Kuchyň je možné též využít t jako společenskou místnost k posezení či sledování televize.

 

Herna

Nejen když nepřeje počasí, mohou naši hosté využít naší herny, která je vybavena pingpongovým stolem, běžeckým pásem, eliptickým trenažérem a dalšími posilovacími stroji.

Dětské venkovní hřiště

Na naší zahradě je pro naše malé návštěvníky připravené dětské hřiště se kluzavkou, lezeckou stěnou a dvěma houpačkami a pískovištěm.

Kromě výše uvedeného u nás můžete využít i

Kolárnu

Pro Vaše kola a další drobné vybavení např. koloběžky, dětská odrážedla, kočárky apod. je určena kolárna v suterénu budovy přístupné po vnějších schodech podél restaurace. Klíč si prosím vyzvedněte na recepci či v restauraci penzionu.

Venkovní posezení

V letních měsících je k dispozici venkovní posezení i otevřené ohniště u rybníka. Nezapomeňte po sobě uhasit oheň a místo uvést do původního stavu.

Rybník

Náš rybník v letních měsících nabízí příjemné ochlazení. Rybník je zpřístupněn i pro veřejnost a koupání je zde na vlastní nebezpečí.

Parkování

Parkování aut a motocyklů hostů je možné bezplatně na parkovišti penzionu a dále podél příjezdové komunikace před i za penzionem. Dbejte prosím toho, aby byl stále umožněn průjezd i nákladním automobilům.

Dále nabízíme možnost placeného parkování v našich společných garážích. Veškeré informace vám poskytneme na dotaz.